Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 26.6.2017
Nepřítomné třídy012345678910
2.ANevNev
2.BNevNev
3.ANevNevNevNev
3.BExExExExExExExExExEx
4.AkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠR
4.BkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠR
4.KNev
5.KNevNev
7.SNevNevNevNev
8.OkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠRkŠR
Nepřítomní učitelé012345678910
Kovandová Dagmar(N)....TůmPolŠim-..
Vomáčková Kateřina(Exk)--Kiš......
Místnosti mimo provoz012345678910
69MPMPMPMPMPMPMP
70MPMPMPMPMPMPMP
71MPMPMPMPMPMPMP
Změny v rozvrzích učitelů:
Bašus Petr1. hodzměna Cj2.A(43)
2. hododpadáCj3.B
6. hododpadáCj3.B
Belová Olga4. hodzměna Aj2.B (Aj4)+(53)
Fialová Markéta0. hododpadáSBi8.O (V4)+
1. hododpadáSBi8.O (V4)+
2. hododpadáBi4.B
8. hododpadáSBi7.S (V5)+
9. hododpadáSBi7.S (V5)+
Golová Hana2. hododpadáAj8.O (S3)+
6. hodzměna Rj1.A (RJ)(53)
Hak Jan0. hododpadáPg7.S (V3)+
1. hododpadáPg7.S (V3)+
8. hododpadáFICT8.O (V14)+
9. hododpadáFICT8.O (V14)+
Housková Kateřina5. hododpadáTv4.B (Dív)
6. hododpadáTv4.B (Dív)
8. hododpadáTv5.K (dív)
9. hododpadáTv5.K (dív)
Jílek Miloslav3. hododpadáTv4.A (Chl)
4. hododpadáTv4.A (Chl)
5. hododpadáTv4.B (Chl)
6. hododpadáTv4.B (Chl)
8. hododpadáTv5.K (chl)
9. hododpadáTv5.K (chl)
Jonášová Blanka1. hodzměna Fy1.P(55)
2. hodzměna Fy1.A(19)
6. hodzměna Fy2.A(19)
Kalná Ivana0. hodzměna D1.A(34)
2. hodzměna Cj6.S(55)
3. hododpadáCj8.O
5. hododpadáD8.O
6. hodzměna D6.S(43)
8. hododpadáSDě7.S (V9)+
9. hododpadáSDě7.S (V9)+
Kirschnerová Michaela3. hodzměna Aj5.K (AJ23)+(53)
Kišová Eva2. hododpadáNj8.O (S2)
3. hodsupl. (Vom Exk)Nj3.T (Nj)(36)za odpadlou
5. hodzměna Nj6.S (Nj)(53)
Kohout Jaroslav0. hododpadáSBi8.O (V5)+
1. hododpadáSBi8.O (V5)+
8. hododpadáSBi3.B (V4)+
9. hododpadáSBi3.B (V4)+
Němčanská Alena3. hodzměna Aj5.K (AJ11)+(60)
Nergl Luboš3. hododpadáCj4.B
Pavlů Anna1. hodzměna M1.A(34)
Polívková Petra0. hododpadáSSp7.S (V2)+
1. hododpadáSSp7.S (V2)+
3. hodsupl. (Kov N)Ov1.P(34)za odpadlou
4. hododpadáZSV8.O
Putnarová Jitka0. hododpadáSM7.S (V1)+
1. hododpadáSM7.S (V1)+
3. hododpadáM3.B
4. hododpadáM4.B
6. hododpadáM4.A
Skokanová Andrea4. hodzměna Cj1.A(60)
5. hodzměna ZSV2.A(43)
7. hododpadáZSV3.B
Svobodová Anna8. hododpadáVv2.A (VV1)
9. hododpadáVv2.A (VV1)
Šimánková Ludmila4. hodsupl. (Kov N)Fy4.K(58)za odpadlou
8. hododpadáFy4.K
Štyks Miloš8. hododpadáSFy7.S (V6)+
9. hododpadáSFy7.S (V6)+
Švihlík Vladimír3. hodzměna M6.S(55)
4. hodzměna Z6.S(35)
8. hododpadáSZm8.O (V13)+
9. hododpadáSZm8.O (V13)+
Tůmová Iveta2. hodsupl. (Kov N)D2.A(43)za odpadlou
2. hododpadáD4.A
Vomáčková Kateřina1.-6. hod Exkurze
Vytejček Petr3. hododpadáTv4.A (Dív)
4. hododpadáTv4.A (Dív)
8. hododpadáKNj8.O (V12)+
9. hododpadáKNj8.O (V12)+
Ženklová Dagmar5. hododpadáCj4.A
8. hododpadáHv2.B (HV)+
9. hododpadáHv2.B (HV)+
Změny v rozvrzích tříd:
1.A0. hodD(34)změnaKalná Ivana
1. hodM(34)změnaPavlů Anna
2. hodFy(19)změnaJonášová Blanka
3. hodAjAJ23(53)změnaKirschnerová Michaela
3. hodAjAJ11(60)změnaNěmčanská Alena
4. hodCj(60)změnaSkokanová Andrea
6. hodRjRJ(53)změnaGolová Hana
6. hodNjNJ11odpadá(Vom)
1.P1. hodFy(55)změnaJonášová Blanka
3. hodOv(34)suplujePolívková Petra(Kov)
2.A1. hodCj(43)změnaBašus Petr
2. hodD(43)suplujeTůmová Iveta(Kov)
4. hodAjAj4(53)změnaBelová Olga
5. hodZSV(43)změnaSkokanová Andrea
6. hodFy(19)změnaJonášová Blanka
8.-9. hod Nevyučuje se
2.B4. hodAjAj4(53)změnaBelová Olga
8.-9. hod Nevyučuje se
3.A0.-1., 8.-9. hod Nevyučuje se
3.B0.-9. hod Exkurze
3.T3. hodNjNj(36)suplujeKišová Eva(Vom)
4.A0.-9. hod konec školního roku
4.B0.-9. hod konec školního roku
4.K4. hodFy(58)suplujeŠimánková Ludmila(Kov)
8. hod Nevyučuje se
5.K3. hodAjAJ23(53)změnaKirschnerová Michaela
3. hodAjAJ11(60)změnaNěmčanská Alena
6. hodNjNJ11odpadá(Vom)
8.-9. hod Nevyučuje se
6.S2. hodCj(55)změnaKalná Ivana
3. hodM(55)změnaŠvihlík Vladimír
4. hodZ(35)změnaŠvihlík Vladimír
5. hodNjNj(53)změnaKišová Eva
5. hodRjRjodpadá(Vom)
6. hodD(43)změnaKalná Ivana
7.S0.-1., 8.-9. hod Nevyučuje se
8.O0.-9. hod konec školního roku